Хочете швидко, вигідно і без всякої головного болю придбати необхідний провід?

У розділі «Кабель, дріт» нашого інтернет-магазину ви можете побачити ​​електротехнічну продукцію тих марок, які продовж років зарекомендували себе як найбільш якісні і надійні – ЗЗКМ, Одескабель, Eaton, Hager, Viko, та ін.
Це такі дроти, як інсталяційний провід ВВП, негорючі проводи, кабель ВВГ НГ, телевізійні (TV) і телефонні – ТПП, і навіть алюмінієві СІП. Провід ШВВП багатожильний, монолітний Кабель ВВГ-П, ВВП-нг д пласкої форми, круглий Провід ПВС кручена пара FTP, для проклабки Інтернет мереж UTP або LAN / Internet.

Вибрати потрібний товар в інтернет-магазині KabelProvod – це завдання, яке буде під силу навіть підлітку. Тим більше що на самий крайній випадок завжди можна зв’язатися з менеджером відповідного розділу по телефону, номер якого наведено в кінці опису товару. За необхідності, ми надамо Вам всі потрібні сертифікати відповідності якості товару.

Доставка замовлень відбувається швидко. Ми доставимо Ваше замовлення через кур’єрські служби такі як Нова пошта, Делівері та інші в будь-який регіон України.

Гарного дня і обов’язково заходьте чи телефонуйте до нас!

Завжди раді допомогти підібрати потрібні для проводки у квартирі, будинку, офісі, чи іншому об’єкті електротовари.

Про магазин

Не знайшли те, що шукалиЗалиште свій номер телефону і ми Вам допоможемо

    *Ваші персональні дані у безпеці і ніколи не будут передані іншим особам