Огляд термостійких кабелів

Як зрозуміло з назви термостійкі кабелі, крім свого основного застосування повинні витримувати високу температуру.

0

Як зрозуміло з назви термостійкі кабелі, крім свого основного застосування повинні витримувати високу температуру. Ізольовані струмопровідні жили та оболонка в такому вигляді продукції виготовляються для відповідності екстремальних умов експлуатації та мають ряд конструктивних особливостей:

Збереження цілісності при механічних і температурних навантаженнях – кабель повинен довгий час працювати при високій температурі, наприклад на металургійних підприємствах.

Інертність до газів – термостійкий кабель витримує не тільки фізичне нагрівання, але й високу щільність газів. Це важливо для хімічної промисловості або місць з високою вологістю повітря або при перепаді тиску газів.

Хімічний вплив – це стосується окремих марок кабелю, яким необхідно протидіяти різним агресивних хімічних середовищ або занурення в такі умови. Такий вид продукції використовується на багатьох видах виробництв, пов’язаних з хімічними компонентами.

Безпека – настільки високі вимоги до безпеки та жароміцності вимагають ще і безпеки самої оболонки. ПВХ оболонка навіть при прямому спалаху повинна виділяти мінімум отруйних речовин. Це особливо необхідно в місцях з великою кількістю персоналу.

Варто відзначити, що повні властивості термо захисту у кабелю зберігаються в середньому десять років, але цей термін може бути нижче внаслідок екстремальної щоденної роботи. Для збереження робочих характеристик часто використовуються кабель канали (в тому числі й армовані), гофро труби та інші предмети. Часто такий вид продукції використовується в нагрівальних механізмах, побутових приладах, а ізоляцію може додаватися безліч компонентів.

Варто відзначити й особливості зовнішнього вигляду таких кабелів: в складі жили може використовуватися нікелеве покриття. Ізоляція виготовляється на основі скловолокна та в деяких випадках просочується силіконом. Зовнішня частина покриття проводиться з плетеного мінерального волокна або інших компонентів.

Якщо ж говорити про кабелі для наднизьких температур, то оболонка такого виду продукції випускається повністю з силікону і робочий діапазон кабелю становить до – 50 градусів за цельсієм.

Фахівці нашого магазину проведуть кваліфіковану консультацію і підкажуть оптимальне рішення за кількістю і розміщенням термостійкого кабелю на вашому об’єкті.

0 0 голосів
Оцініть нашу роботу
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Не знайшли те, що шукалиЗалиште свій номер телефону і ми Вам допоможемо

    *Ваші персональні дані у безпеці і ніколи не будут передані іншим особам