Кабель ВВГ нг

Велике сімейство кабелю ВВГ знайшло своє застосування в будь-яких видах приватних господарств, в домашніх умовах і на виробництвах. Ця марка кабелю багато років є основною, поряд з маркою ШВВП.

0

Велике сімейство кабелю ВВГ знайшло своє застосування в будь-яких видах приватних господарств, в домашніх умовах і на виробництвах. Ця марка кабелю багато років є основною, поряд з маркою ШВВП. Продукція цього маркування має десятки видів розмірів і перетинів, випускається у всіх країнах СНД і за його межами. Велика популярність зумовлена ​​не тільки зручністю монтажу, але також довговічністю і відносно невисокою ціною. Найчастіше ВВГ нг застосовується в низьковольтних домашніх мережах без постійних екстремальних навантажень.

Огляд варто почати з розшифровки абревіатури:

В – означає, що в складі оболонки використовується полівінілхлорид або як його частіше називають вініл. Завдяки доступності та безпеці  вініл застосовується також для виготовлення труб, ізоляційної продукції та багато чого іншого.

В – також означає “вініл”, але в такому випадку мається на увазі другий шар оболонки, необхідний для кращої ізоляції жил. Особливо це має значення для запобігання загорянню.

Г – говорить про те, що кабель не має додаткового захисту (броні). У таких випадках для захисту кабелю використовуються кабель канали, гофротруби та інші захисні елементи.

нг – негорючий.

д – з низьким димовиделенням. Що критично з точки зору безпеки під час пожежі.

Такий вид кабелю використовує мідні жили з огляду на їх довгий термін служби, стійкість до екстремальних температур і багато чого іншого. Своєю чергою жили можуть бути множильні, тобто зроблені з цільної міді або багатожильними – з декількох тонких дротів. Кількість жил може досягати п’яти. Варіант з багатожильним кабелем великих перерізів кращий, тому що має більш велику гнучкість, але і коштує він трохи дорожче.

Цей вид кабелю має хороші характеристики по клімату та в середньому може нормально працювати при температурі – 50 +50 за Цельсієм, проте монтаж такого кабелю повинен проводитися при температурі не нижче – 15 за Цельсієм, через те, що існує ризик розлому. Для нормального укладання в холоді кабель розігрівають.

У короткому відрізку часу ВВГ нг може витримати замикання та екстремальну температуру до +160 за Цельсієм. Однак надмірні навантаження і постійне нагрівання істотно скорочують термін служби продукції.

Для безпеки вас і приміщень варто пам’ятати, що кабель проходить жорсткі перевірки та сертифікацію за нормами ГОСТ і ТУ. При покупці кабелю не варто заощаджувати, а придбати якісну продукцію від відомого виробника. У торгових точках вам зобов’язані надати сертифікат відповідності.

Найбільш вживані при прокладці проводки у домах та квартирах 3*2.5 3х1.5 2х2.5 2х1.5 3х4 використовуються для під’єднання розеток та вимикачів до побутової електромережі.

0 0 голосів
Оцініть нашу роботу
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Не знайшли те, що шукалиЗалиште свій номер телефону і ми Вам допоможемо

    *Ваші персональні дані у безпеці і ніколи не будут передані іншим особам