ДКЗ - Енерго

Категорії
Виробник
Площа перетину жили
Кількість жил
Матеріал струмопровідної жили
Форма
Колір оболонки
Жила
Клас захисту IP
Матеріал
Тип
Вид монтажу

Нещодавно переглянуті

Товари не знайдені

ДКЗ

Дніпровський Кабельний Завод або ДКЗ Енерго - є одним з флагманів вітчизняного ринку кабельно - провідникової продукції. Торгова марка заснована у 2003 році та на сьогоднішній момент асортимент її продукції налічує більш ніж 500 найменувань. Крім основного виду виробництва - кабелю, завод також займається випуском гранульованого пластикату для побутових виробів, термоеластопластів і пігментів для поліетилену. Таким чином виробник має частку не тільки в кабельній, але в хімічній промисловості. Постійний процес модернізації та розширення виробництва призвів ДКЗ до лідерства у своєму сегменті.

Особлива увага приділяється якості продукції: перевірки готових партій, і офіційна сертифікація продукції роблять продукцію якісною і довговічною. Крім торгових точок клієнтами ДКЗ є підприємства електротехнічної галузі (автомобільне виробництво, побутова техніка), будівельні, сервісні компанії та багато інших. Завод регулярно розширює продаж і відомий не тільки в Україні. Виробництво повного циклу, від отримання сировини до відвантаження готових виробів проходить на потужностях виробника, без посередників, що дозволяє пропонувати конкурентні ціни.

Продукція ДКЗ

Кабельно - провідникова продукція - основний вид продукції, що нараховує десятки видів і модифікацій таких як мідні ВВГ нг д, ШВВП 3х2.5, ПВС 4х4, алюміній АВВГ 5х6, СіП 4*16 та ін. У цьому секторі бренд пропонує різні модифікації силових, сполучних проводів з різною кількістю жил і складом захисної оболонки. Також популярні автотракторні дроти, для роботи з автомобілями та мережеві кабелі, призначені для систем зв'язку.

Пластикати ПВХ - випускаються у вигляді прозорої гранульованої маси без запаху. Залежно від марки пластикат необхідний для виготовлення захисту проводів, автодротів, для виробництва тари. Необхідна річ в легкій промисловості, на різних видах виробництв. Продукція з пластикату застосовується при низьких або екстремально високих температурах. 

Термоеластопласти - пластичний розсипний матеріал, при нормальній температурі нагадує гуму, а при нагріванні розм'якшується. Має широке застосування: його використовують для виробництва шлангів, гумових виробів (рукавичок, взуття, в автомобільній індустрії). На відміну від інших матеріалів, відходи можуть багаторазово перероблятися на стандартному обладнанні. Застосовується для роботи в різних температурах і кліматичних умовах.