EATON (MOELLER)

Категорії
Виробник
Площа перетину жили
Кількість жил
Матеріал струмопровідної жили
Форма
Колір оболонки
Жила
Клас захисту IP
Матеріал
Тип
Вид монтажу
eaton-hl
Знижка!
eaton-hl
Знижка!
eaton-hl
Знижка!
eaton-hl
Знижка!
eaton-hl
Знижка!
eaton-hl
Знижка!

Нещодавно переглянуті

Товари не знайдені

Eaton

Один з найстаріших технологічних брендів світу - Eaton був заснований в 1911 році як виробник мостів і мостового обладнання, що не принесло відчутний фінансовий результат. В середині 1920 років Eaton переїхав на середній захід США, і став потужним гравцем на ринку, провівши ряд успішних поглинань. До 1970-х років торгівельна марка орієнтувалася на випуск автомобільних комплектуючих, пропонуючи гідравлічні системи, клапани, гідронасоси, багато іншого. З тих часів клієнтами компанії є багато автомобільних виробників найбільшого міжнародного класу.

Намагаючись протистояти спаду автомобільного виробництва Eaton починає випуск електротехнічного обладнання для промислового та побутового сектору. Друга половина 2000-х ознаменувалася експансією на Азійський ринок і покупкою декількох місцевих виробництв в Тайвані та Китаї. Також торгова марка пропонує різноманітні інженерні пульти, контролери, операторські панелі управління і багато іншого. Також для будинку випускаються системи безперебійного живлення, автоматичні вимикачі та інше. Виробник присутній на ринках усіх континентів, пропонуючи сервіс власного обладнання і продаж комплектуючих.

Продукція Eaton

Автоматичні вимикачі - в цій сфері представлені десятки моделей для різної сфери застосування. Крім стандартної для таких приладів функції виробник пропонує промислові вимикачі для роботи на високовольтному обладнанні. Також нові моделі комплектуються датчиками витоку струму- диференційні автомати. Вони чутливі до різних видів перепадів струму і налаштовуються на роботу з ними.

Розподільні шафи - бренд виробляє цей вид продукції для промислового та побутового застосування. Якісні та надійні шафи з різним ступенем і класом захисту доступні в багатьох версіях, в тому числі для зовнішнього або внутрішнього застосування. У них легко встановлюються різні датчики, вимикачі, лічильники та багато іншого. Передбачено багато місця під проводку, що робить монтаж і використання максимально комфортним, та довготривалим.

Джерела безперебійного живлення - випускаються з 2005 року. Ці прилади не тільки мають всі необхідні допуски по роботі, але і володіють енергоефективністю. Вони виділяють менше тепла, працюють безшумно, займають невелику площу. При модернізації вони ідеально працюють з новими деталями та володіють власним програмним забезпеченням, що може передавати інформацію одразу на комп'ютери.