Hager

Категорії
Виробник
Площа перетину жили
Кількість жил
Матеріал струмопровідної жили
Форма
Колір оболонки
Жила
Клас захисту IP
Матеріал
Тип
Вид монтажу

Нещодавно переглянуті

Товари не знайдені

Hager

Німецький виробник низьковольтного обладнання Hager почав своє існування в 1954 році в невеликому місті Бліскастель. Це було сімейне виробництво електроприладів, що на цей час налічує понад 10000 співробітників. За час існування торгівельна марка неодноразово розширювала асортимент продукції й тепер представлена ​​на ринку захисної комутаційної продукції, автоматичних вимикачів, рубильників та багато чого іншого. Також торгова марка випускає різні слабкострумові датчики, системи оповіщення, спостереження і багато іншого. Основні виробничі потужності зосереджені в рідній Німеччині та Франції.

Компанія відома не тільки якісною продукцією, але і постійними інвестиціями в інновації. Бренд пропонує комплекс послуг по системі "розумний будинок", різні варіанти побутової автоматизації та впровадження енергоефективних технологій. Останні розробки спрямовані на роботу з сонячною енергією, випуск продукції для електромобілів та інше. Постійно приділяється увага навчанню персоналу роботі в нових умовах. Значна географія роботи торгової марки: на цей час Hager працює всюди крім Азійського регіону, але більшість потужностей все ж розташовані в Європі.

Продукція Hager

Розетки та вимикачі - такий необхідний всюди предмет представлений сотнями варіантів для побутового або промислового використання. Вимикачі для будинку клавішні, тумблерні й сенсорні в різних варіантах установки та забарвлення. Для промислового застосування передбачені автоматичні вимикачі, силові моделі, з різними датчиками та додатковими реле.

Аксесуари для управління - в цьому секторі Hager пропонує різні варіанти ручок, тумблерів, перемикачів, клем і супутнього устаткування. Також пропонується безліч варіантів фіксаторів, приводів, кабельної продукції та іншого. Вся продукція проходить контроль і сертифікацію в ЄС, також має всі необхідні дозвільні документи. А виробництво постійно розширюється.

Обладнання для стеження - сучасний вид продукції, призначений для автоматичного керування освітленням за допомогою датчиків руху. Це популярне рішення для приватного або промислового застосування задля економії електрики. Ці прилади повністю налагоджуються, вони дозволяють встановити час роботи освітлення після спрацьовування датчика, дальність роботи та інші параметри.