Одескабель

Категорії
Виробник
Площа перетину жили
Кількість жил
Матеріал струмопровідної жили
Форма
Колір оболонки
Жила
Клас захисту IP
Матеріал
Тип
Вид монтажу

Нещодавно переглянуті

Товари не знайдені

Одескабель

Найстаріший в Україні виробник кабельно - провідникової продукції Одескабель був заснований в 1949 році й на цей час вважається одним з основних підприємств своєї галузі. На відміну від конкурентів торгова марка не займається випуском промислової супровідної продукції, а зосереджена саме на кабельній продукції. Крім стандартних силових марок торгівельна марка пропонує продукцію для засобів зв'язку, спеціальні та радіочастотні види кабелю, волоконно - оптичні й жароміцні варіанти. Окремо виділяється робота над нагрівальними кабелями, які є основою систем теплих підлог.

Споживачами товарів Одескабель є телекомунікаційні компанії, виробничі об'єднання, електростанції, залізниця та інші споживачі специфічних марок кабелю. За роки роботи виробник отримав безліч сертифікатів якості, регулярно бере участь в міжнародних виставках. Наступним етапом розвитку виробництва заявлена ​​сонячна енергетика. У цій області компанія веде активну розробку проєктів альтернативної енергетики та налагоджує виробництво. Також у 2020 році першими в Україні отримано сертифікат відповідності для фотоелектричних систем.

Продукція Одескабель   

Волоконно - оптичні кабелі - основною сферою застосування такого виду кабелю є створення мереж для передачі інформації. Сучасні та довговічні кабелі також застосовуються в слабкострумовому обладнанні, системах охорони, медичної промисловості та у вимірювальних датчиках. Можливі варіанти з різним перетином, бронюванням і іншими параметрами.

Радіочастотні та спеціальні кабелі - широка група кабельної продукції, що застосовується в радіо сфері, локаційного обладнання, для з'єднання радіо передавачів. У цій сфері існують десятки вузькоспеціальних продуктів для роботи в інтерфейсах промислового або побутового застосування. Також тут пропонуються продукти для різного виду сигналізацій.

Нагрівальні кабелі - як видно з назви, ця група продукції перетворює електричну напругу в теплове. Це основна частина будь-якої теплої підлоги. Специфічна конструкція дроту дозволяє виробляти синтез з мінімальною втратою енергії. Фактично, такий кабель є приймачем електроенергії. Одесакабель пропонує цей вид продукції різного типу.