Україна

Категорії
Виробник
Площа перетину жили
Кількість жил
Матеріал струмопровідної жили
Форма
Колір оболонки
Жила
Клас захисту IP
Матеріал
Тип
Вид монтажу

Нещодавно переглянуті

Товари не знайдені

П’ять причин купувати українське

Ціна - найважливіший показник, особливо якщо ви купуєте великі гуртові партії кабелю. Варто розуміти, що виробники знаходяться в прямій і жорсткій конкуренції на внутрішньому ринку, через це штучного завищення цін завжди намагаються уникнути. І навпаки - для закордонних виробників Український ринок є зовнішнім і може не бути пріоритетним, а значить ціни на імпортний кабель і комплектуючі частини часто набагато вище.

Швидкість - Український кабель всередині країни доставляється максимально швидко власними силами виробників, операторами зв'язку або покупцями. Навіть велику партію товару можна доставити за добу - двоє, при цьому знижується і ціна доставки, у зв'язку з відсутністю митних зборів.

Якість - вітчизняні виробники кабелю давно вийшли за межі країни, а значить отримали всі необхідні сертифікати якості від Європейських організацій. Купуючи кабельну продукцію українського виробництва, ви отримуєте товар світової якості, підтвердженої документально. Часто такі документи можна знайти прямо на офіційних сайтах виробників.

Асортимент - продукція вітчизняних підприємств нараховує сотні позицій кабелю і супутньої продукції. Завжди в наявності не тільки "стандартні" зразки, а й специфічні види кабелю (для зв'язку, радіолокації) і багато чого іншого. Аналогічний кабель може просто не випускатися за кордоном або очікування постачання може займати тижні.

Доступність - продукція українських підприємств представлена ​​в роздрібній мережі значно ширше закордонних аналогів, вона є як в будівельних гіпермаркетах, так і в невеликих магазинах. Ви можете знайти необхідну продукцію в будь-якому обсязі навіть у маленьких містах. Закордонні виробники не готові до подібної конкуренції, отже їх дилерська мережа ніколи не буде такою великою.