ViKo

Категорії
Виробник
Площа перетину жили
Кількість жил
Матеріал струмопровідної жили
Форма
Колір оболонки
Жила
Клас захисту IP
Матеріал
Тип
Вид монтажу

Нещодавно переглянуті

Товари не знайдені

Viko

Турецька компанія Viko була заснована в 1966 році її основною продукцією є вимикачі, подовжувачі та різне слабкострумове обладнання. Виробництво й адміністративний сектор розташовані в провінції Стамбул. На 2020 рік бренд входить в п'ятірку найпотужніших виробників подібної продукції у світі. Торгова марка має виробничі потужності площею понад 50.000 м², що дозволяє їй випускати більше ніж сто мільйонів штук готової продукції на рік. Розширюючи географію діяльності Viko прийшла і в Україну, де стала одним з лідерів ринку. Експорт бренду припадає більш ніж на 70 країн світу.

У листопаді 2013 року торгова марка була викуплена брендом Panasonic і тепер є його дочірнім підприємством. У своїй діяльності Viko керується принципами екологічності, інновацій та сучасності. Бренд має власні лабораторії та дослідницькі центри. Вся продукція торгової марки відзначена внутрішніми та міжнародними нагородами, сертифікована по всьому світу. Viko входить в ТОП найбільших виробників Туреччини й постійно розширює асортимент продукції, так в наявності з'явилося безліч аксесуарів, бокси під автомати та інша продукція.

Продукція Viko

Розетки та вимикачі - основний вид продукції бренду. Побутові пристрої різного виду, форми та розміру складають більшу частину експорту торгової марки. Для випуску продукції використовується якісний пластик з великим ресурсом роботи. Також можливі різні дизайнерські рішення і будь-яка кольорова гама. На цей час існує сім серій таких вимикачів Viko: Meridian, Linnera, Carmen, Rollina, Karre, Vera, Palmiye зі своїми особливостями.

Автоматичні вимикачі - надійні предмети для установки в боксах вимикають подачу електрики при замиканні в мережі. Турецький виробник випускає такі вимикачі в різній комплектації та для різних споживачів. Працюють з різною кількістю полюсів і різною напругою. Широко використовуються в домашньому господарстві, в офісах і на підприємствах для уникнення аварійних ситуацій в електромережах.

Щитки та Аксесуари - в сегмент якісної та різноманітної супутньої продукції входять вилки, розетки, різні види подовжувачів, колодки переносок, кабельні коробки та багато іншого. З недавнього часу Viko виробляє також бокси під автоматику різної конфігурації й потреб, вони мають відмінні ізоляційні властивості, при необхідності монтуються замками та можуть пломбуватись. Деякі моделі є антивандальними, з потужним металевим корпусом.