ZUBR

Категорії
Виробник
Площа перетину жили
Кількість жил
Матеріал струмопровідної жили
Форма
Колір оболонки
Жила
Клас захисту IP
Матеріал
Тип
Вид монтажу
Zubr 16A
Знижка!
Реле напруги ZUBR D16 (Зубр 16А)
435.00 грн
Оцінено в 5.00 з 5
Реле напруги Zubr D32 А
Знижка!
Реле напруги ZUBR D32 (Зубр 32А)
585.00 грн
Оцінено в 5.00 з 5
Зубр 40А
Знижка!
Реле напруги ZUBR D40 (Зубр 40А)
655.00 грн
Оцінено в 5.00 з 5

Нещодавно переглянуті

Товари не знайдені

Zubr

Історія Української торгівельної марки Zubr почалася у 2003 році зі збору першого терморегулятора в домашніх умовах. А через рік невелике сімейне виробництво оформилося в повноцінну торгівельну марку. Період до 2010 року ознаменувався пошуком партнерів, організацією і розширенням виробництва, розширенням географії продажів. У 2010 році ці зусилля призвели до створення другої торгової марки компанії - Terneo. На цей час бренд пропонує широкий вибір терморегуляторів, реле різного спектру використання, а також систему теплих підлог. Zubr є лідером свого ринку і постійно приділяє увагу інноваціям з поглядом на найкращі світові зразки.

На цей час торгівельна марка динамічно розвивається і вже налагодила постачання своєї продукції в найбільші гіпермаркети країни. Також розвивається і географія продажів, продукцію можна побачити в десяти країнах СНД і ЄС. Місія торгової марки полягає не тільки в торговій експансії, а й у постійній модернізації виробництва, соціальної відповідальності виробника. Zubr - це якісні та доступні за ціною прилади, що оптимізують енергоспоживання. Перспективним напрямком діяльності є освоєння інтернету речей, робота з Wi-Fi модулями для нових моделей пристроїв. Виробник є перспективним і постійно показує високі показники продажів у різних сегментах продукції.

Продукція Zubr

Терморегулятори - як видно з назви, ці прилади регулюють подачу тепла або охолодження на різні предмети в будинку або на виробництві, що забезпечує не тільки комфорт, але розумне споживання електрики. Активно використовуються для нагрівальних котлів, інфрачервоних панелей і багато іншого. У нових моделях встановлені системи управління по Wi-Fi.

Реле - захисні пристрої особливо необхідні в місцях з постійними та сильними перепадами електрики. Безліч моделей забезпечують нормальну роботу цілого комплексу електроприладів, його безпеку. Асортимент пропонує реле для однофазної або трифазної мережі. Корпуси виготовлені з жароміцного пластику і працюють навіть в екстремальній температурі.

Теплі підлоги - краще рішення для низькотемпературного обігріву приміщень. Сучасні та довговічні матеріали, зручний монтаж і якість роблять цей вид продукції популярним. Бренд самостійно виробляє підлоги та забезпечує сервісне обслуговування. Монтується підлогу ламінат, лінолеум, килим та інші поверхні Сертифіковані матеріали мають високий ступінь захисту від перегріву.