ЗЗЦМ (ЗЗКМ)

Категорії
Виробник
Площа перетину жили
Кількість жил
Матеріал струмопровідної жили
Форма
Колір оболонки
Жила
Клас захисту IP
Матеріал
Тип
Вид монтажу

Нещодавно переглянуті

Товари не знайдені

ЗЗЦМ

Одне з найстаріших підприємств своєї галузі - Запорізький Завод Кольорових Металів ЗЗКМ почав свою діяльність в далекому 1991 році. Тоді була відкрита виробнича фірма "Форум", що займалася дрібногуртовим продажем кабелю. Наступне десятиліття ознаменувалося динамічним розвитком торгівельної марки, оновленням обладнання, розширенням мережі продажів, що своєю чергою призвело до поліпшення якості готової продукції. У 1999 році бренд ЗЗЦМ увійшов у рейтинг в «100 кращих товарів України», отримав найважливіші міжнародні сертифікати якості, що дозволило вийти за межі України та пропонувати продукцію за кордоном.

На цей час асортимент ЗЗЦМ налічує десятки найменувань кабельної продукції, найбільш популярні - ВВГ Пнг д 3х2.5 ШВВП 3х4 ПВС 2х1.5. Також окремо випускається мідна жила і дріт. Останнім відкриттям заводу стало власне поліграфічне виробництво. Всі виробничі етапи проходять на власних потужностях, що дозволяє не тільки забезпечити контроль на всіх етапах, а й запропонувати конкурентні ціни. Готова продукція відвантажується в багато країн ЄС, та інших регіонів. Останнім серйозним успіхом виробника стало отримання сертифікату VDE - підтверджує високі норми якості менеджменту і продукції, що випускається.

Продукція ЗЗЦМ

Кабель та провід - торгівельна марка займається повним циклом випуску і відвантаження кабельної продукції широкого призначення (силове навантаження ВВГ нг 3х10, та інші, телекомунікації, зв'язок, контрольна апаратура) і багато іншого. Залежно від вимоги клієнта пропонується кабель з мідними або алюмінієвими жилами, жароміцний, армований і інший. Продукція ЗЗЦМ може застосовуватися в будь-яких вузлах і агрегатах.

Жила - виробник відвантажує і готові жили для виробництва кабелю. Клієнт може замовити 2 - 5 клас гнучкості та будь-які промислові об’єми. Постійний контроль якості і його автоматизація забезпечує новітнє закордонне обладнання для намотування жил, і відсутність розривів, а також ідеально вивірена вага продукту, що позитивно позначається на роботі готової кабельної продукції Запоріжжя.

Своя друкарня - на цьому ринку ЗЗЦМ працює з 2008 року, в основному пропонуючи етикеткову продукцію та наліпки для різних напоїв, банок, контейнерів, багато чого іншого. Підприємство володіє сучасними друкарськими верстатами, що дозволяють наносити на етикетки ламінування, ультрафіолетове нанесення, голограми та багато іншого. Ця продукція відповідає найвищим вимогам якості та промислового використання.